» Urodzinki

URODZINKI

Urodzinowa magia dla najmłodszych

Urodziny nie muszą odbyć się w Disneylandzie czy Energylandii by były baśniowe i przepełnione pozytywną energią.

W naszym przedszkolu organizujemy mini-przyjęcia dla najmłodszych, podczas których otoczymy całą grupę magią urodzinowego momentu.

To czas, w którym Twoje dziecko poczuje, że życzymy mu wszystkiego najlepszego.

Po co organizować urodziny w przedszkolu?

• Wszystko w cenie: Nie musisz nic płacić. Urodziny to dzień wyjątkowy dla najmłodszych, dlatego nasza głowa w tym, by zadowolone było i dziecko i rodzic.
  • Arcydzieło uśmiechów: Za dobrą atmosferę będą odpowiadać kreatywne zabawy i konkursy oraz poezja smaków, która będzie czekać na dzieci.
  • Razem raźniej: Zabawa urodzinowa to świetny pomysł na rozświetlenie dnia najmłodszych, ale i doskonała okazja do nauki integracji całej grupy.

Jak organizujemy przyjęcie?

Przyjęcia w naszym wykonaniu to kolorowy rollercoaster urodzinowego szczęścia. W ten czas wypełniamy dzień dzieci zabawami, kolorami i uśmiechem.

Otwieramy przed dziećmi kurs na ocean doskonałej zabawy i nauki na fali urodzinowego szaleństwa.

Z czego składają się urodziny?

Sjesta

Zdrowy poczęstunek to punkt stały na mapie urodzinowego szaleństwa. Pokazujemy dzieciom, jak można bawić się jedzeniem, by było nie tylko smaczne, ale i kreatywne, co przekona nawet największych niejadków.

Fiesta

Żonglujemy zabawą i odpoczynkiem, by dziecko poczuło się jak na balu pełnym uśmiechów. To czas, który sprawi, że dzieci poczują się ważne, poczują że przedszkole to ich drugi, bezpieczny i najzwyczajniej fajny dom, do którego chętnie wrócą.

Kon-kursy

Podczas urodzin organizujemy konkursy, które są również kursami. Pragniemy poprzez zabawę uczyć, ponieważ w ten sposób najmłodsi najszybciej chłoną wiedzę i nawet tego nie widzą, bo świetnie się bawią.

• Melodia zabawy: Gry, piosenki, aktywności. To istna kompozycja urodzinowej zabawy, która nie kończy się na odśpiewaniu Sto lat!
  • AktyWitaminy: Poczęstunek to nie tylko “coś na ząb”, to również okazja, by pokazać dzieciom, że jedzenie może być smaczne, zdrowe i ciekawe.
  • Szlak szczęścia: Zabieramy dzieci w podróż urodzinowej zabawy z przewodnikiem, który wie, jak wzbogacić ten czas o naukę w kreatywny sposób.