» Plac zabaw i teren rekreacyjny

PLAC ZABAW I TEREN REKREACYJNY

Bujamy w obłokach – Plac zabaw i teren rekreacyjny

W pracy nie bujamy w obłokach, ale w wychowaniu pozwalamy dzieciakom bujać pod obłokami. Do tego służy nasz plac zabaw i teren rekreacyjny, który dzieci po prostu uwielbiają.

Wspinaczka, podróż w chmurach, wykopaliska archeologiczne. Wszystko to i jeszcze więcej, ale w wersji mini znajduje się właśnie u nas.

Dzieci nie muszą wybierać się w góry, latać samolotami lub odwiedzać Egiptu, by odkrywać. Mogą to robić u nas. Bezpiecznie i z niemalże taką samą frajdą.

Dlaczego to takie ważne?

• Uwolnienie energii: Nasz plac zabaw to magiczne miejsce, gdzie dziecięce energie mogą zostać uwolnione i przekształcone w uśmiechy i wybuchy radości.
  • Trening małych superbohaterów: Tutaj każde dziecko trenuje do roli superbohatera, rozwijając swoje umiejętności fizyczne, psychiczne i społeczne, będąc w gotowości na codzienną walkę o nowe przygody.
  • Przerwa na oddech: Świeże powietrze i aura promieni słonecznych to najlepsza naturalna kąpiel zdrowotna. Dzieci nie tylko się uczą, one korzystają z natury.

Dlaczego plac zabaw?

Dorośli już dawno zapomnieli jak to jest wspiąć się na najwyższą drabinkę, lub huśtać do woli. Dzieciom tego nie zabierajmy. To jest ich dzieciństwo. Czas na naukę mamy przez całe życie, a na kopanie w piaskownicy tylko kilka lat.

Kto wie. Może zainspirowani wspinaczką po drabinkach czy budowaniem w piaskownicy zostaną inżynierami, archeologami? My pozwalamy im bezpiecznie odkrywać tajemnice i skarby. To uczy i motywuje.

Z czego składają się zajęcia na placu zabaw?

Huśtawki fantazji

Nasze huśtawki to nie tylko klasyczny sprzęt. To wehikuły czasu, którymi maluchy przemierzają światy wyobraźni, rozwijając zdolności kreatywne.

Zjazdy tylko po zjeżdżalni

Świeże powietrze i ruch ożywia maluchy, a jednocześnie uczy kreatywnego i logicznego myślenia. U nas nie ma mowy o zjeździe energetycznym. Jak coś, to wyłącznie po zjeżdżalni.

Skarby w piaskownicy

Nasza piaskownica to nie tylko miejsce do budowania zamków. To laboratorium, gdzie maluchy uczą się kształtować świat, doskonaląc zdolności manualne i logiczne.

• Przyjaciele z krainy uśmiechu: Na placu zabaw czekają nie tylko przyjaciele, ale także opiekunowie z krainy uśmiechu, gotowi otworzyć dzieciom drzwi do fascynującego świata zabawy i nauki.
  • Sesje naukowej zabawy: Zajęcia na placu zabaw to także sesja naukowej zabawy, gdzie maluchy uczą się poprzez doświadczenie, eksperymentując i odkrywając prawdy naukowe.
  • LEKcje na nudę: Na placu zabaw czeka szkoła szaleństwa, gdzie maluchy uczą się nie tylko ruchu, ale także radości, co jest świetnym lekiem na nudę.