» Zapisy

SZUKASZ PRZEDSZKOLA W BYDGOSZCZY? POZNAJ DOBRE PRZEDSZKOLE

Aktualni odkrywcy, artyści, naukowcy i po prostu mądrzy ludzie. Wiesz, co ich łączy? Każdy chodził do przedszkola. Jednak nie byle jakiego, a do dobrego przedszkola. Szukasz takiego?

W takim razie postaw na Dobre Przedszkole dosłownie i w przenośni. Nasze przedszkole nie tylko w nazwie jest dobre. Uważamy, że każdy zasługuje na dobry start. W naszym przedszkolu nie ma mowy o falstarcie, ponieważ wiemy, jak wydobyć ciekawość i potencjał z każdego szkraba.

W dobrym przedszkolu miejsca szybko się zapełniają, więc zapisz swoje dziecko już dziś Wypełnij zgłoszenie

ZOBACZ CO OFERUJE NASZE PRZEDSZKOLE W BYDGOSZCZY

ADVENTURE EDUCATION

Podczas lekcji w terenie, nasze przedszkolaki uczą się jak chronić i szanować przyrodę. Znajdując malutkie ślady zwierząt, podglądając mrówki w ich codziennych zajęciach czy wspinając się na małe wzniesienia, dzieci rozwijają się nie tylko jako uczniowie, ale także jako mali badacze.

JĘZYK ANGIELSKI

Yes We Can. 3 słowa, a mówią więcej niż tysiąc. Wiemy i chętnie zaszczepimy w Twoim dziecku smykałkę do poznawania języka angielskiego, który z obcego stanie się dla nich prosty i przyjazny.

PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Rozwój na 3, 4-ry. Program, z którego korzystamy, zawiera szczegółowy zakres umiejętności dla 3, 4 i 5 latków. Dzięki niemu realizujemy podstawy, ale i rozwijamy oraz wzmacniamy naturalne talenty i osiągnięcia Twojej pociechy.

EDUKACJA MOBILNA

Wyłącz ograniczenia. Włącz kreatywność dziecka. Nasze zajęcia dodatkowe z Photonem i Bee-bot’em pozwolą dzieciom łatwiej zrozumieć świat przyszłości, który lada chwila znajdzie się w ich kreatywnych rękach

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA

Tempo życia wrzuciło 5 bieg. Z naszą opieką Twoje dziecko ruszy z pole position. Wspieramy skuteczne i satysfakcjonujące radzenie sobie z wyzwaniami, które daje stabilny fundament owocnego rozwoju najmłodszych

OPIEKA LOGOPEDYCZNA

Opieka logopedyczna, którą zapewniamy najmłodszym, jest niczym magiczne klucze do skarbu mowy Twojego dziecka. Dzięki niej zdolność do komunikacji Twojego dziecka będzie rozkwitała jak pąk kwiatu.

MONITORING

Jako jedyna placówka w Bydgoszczy zapewniamy rodzicom dostęp do monitoringu wizyjnego. Mamy oko na Twój skarb i trzymamy rękę na pulsie, by nic nie umknęło naszej uwadze, co daje Ci pełne poczucie bezpieczeństwa.

URODZINKI

Wszystkiego najlepszego – dosłownie i w przenośni. W naszej placówce jest to możliwe bez dodatkowego nakładu finansowego ze strony rodziców. Każdy przedszkolak w ramach czesnego ma wyprawione huczne urodzinki z poczęstunkiem, zabawami i konkursami.

FOTOGRAF

Fotograf jest jak twórca magicznych kart w dziejach Twojego dziecka. Jego obiektyw uchwyci niezliczone chwile radości i nauki, tworząc piękne wspomnienia, które będą rosły razem z Waszą rodziną.

WYCIECZKI

Każde wyjście poza mury budynku daje możliwość stymulacji rozwoju dziecka i pole do eksploracji nowych obszarów. Dzięki temu dzieci przeskakują nad murem ograniczeń i rozkochują w sobie chęć do odkrywania niczym Indiana Jones.

TEATRZYKI

Teatrzyki są portalem do wyobraźni Twojego dziecka. Poprzez uczestnictwo w nich, maluchy wkraczają w świat kreatywności i empatii, rozwijając swoje zdolności miękkie, które staną się skarbem na całe życie.

PLAC ZABAW

W zdrowym ciele zdrowy zuch, a dzięki aktywnościom na bezpiecznym placu zabaw Twoja pociecha wyrobi w sobie nawyk spędzania czasu na świeżym powietrzu, które rozwinie ich skrzydła nieograniczonych możliwości.

JAK WYGLĄDA PRZEDSZKOLE? ZOBACZ GALERIĘ

Ocena ★★★★★
w Logo Google Moja Firma

NIE UFAJ NA SŁOWO - ZOBACZ OPINIE O NAS!

Jestem bardzo zadowolona z placówki. Kontakt z dyrekcja, Ciociami bez zarzutu. Zawsze miały czas na rozmowę z rodzicami.
Synek bardzo zadowolony z zajęć.
Zajęcia bardzo kreatywne, rozwojowe, w przyjaznej atmosferze.
Polecam z całego serca!

Ania D

Świetnie wyposażone sale. Pyszne jedzonko dzieci bardzo zadowolone. Panie pracują z zamiłowaniem. Grupa specjalistów, która jest bardzo ważna można skorzystać od ręki. Przedszkole się cały czas rozwija. Polecam dla wszystkich dzieci a w szczególności dla dzieci z niepełnosprawnością, które otrzymają należytą pomoc.

Paulina Smykowska

Polecam! Dziecko od samego początku w przedszkolu i nigdy nie mieliśmy problemów. Ciocie miłe, zawsze udzielające odpowiedzi lub informacji. Plus za Monitorig.

Aśka Fluder

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Niepubliczne Przedszkole „Dobre Przedszkole” w Bydgoszczy

ul. Nieszawska 40
85-142 Bydgoszcz

ILE KOSZTUJE CZESNE I CO ZAWIERAJĄ PAKIETY?

Pakiet STANDARD
1120 zł

Pakiet PREMIUM
1800 zł

Grupa Adventure
2000 zł

realizacja podstawy programowej

Tak

Tak

Tak

zajęcia ogólnorozwojowe

Tak

Tak

Tak

angielski codziennie 15/30min

Tak

Tak

Tak

kuchcikowo

Tak

Tak

Tak

zmysłowe rozwijanki

Tak

Tak

Tak

mały naukowiec

Tak

Tak

Tak

mały ogrodnik

Tak

Tak

Tak

bajkoterapia

Tak

Tak

Tak

tańce wygibańce

Tak

Tak

Tak

kodowanie na dywanie (magic box, photon, bee-bot)

Tak

Tak

Tak

kynoterapia

Tak

Tak

Tak

Hip – Hop

Tak

Tak

Tak

monitoring

Tak

Tak

Tak

dostęp do wszystkich specjalistów (psycholog., ped.spec., logopeda)

Tak

Tak

Tak

wyżywienie

Tak

Tak

Tak

pobyt dziecka od 6:30-17:00

Tak

Tak

Tak

potyczki logopedyczne (zajęcia grupowe z logopedą)

Nie

Tak

Tak

j. hiszpański

Nie

Tak

Tak

alpakoterapia

Nie

Tak

Tak

zestaw zdjęć z sesji Bożonarodzeniowej

Nie

Tak

Tak

ulga dla rodzeństwa w kwocie 150 zł na dziecko

Tak

Tak

Tak

wpisowe uiszczane jednorazowo w kwocie 400 zł na cały okres pobytu dziecka w przedszkolu

Tak

Tak

Tak

Orzeczenia/opinie
od 300 zł

– dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego z Autyzmem w tym zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi- pobyt w przedszkolu 300zł/mc
– dzieci z pozostałymi orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego- pobyt w przedszkolu:

pakiet STANDARD 500

– dzieci z opinią o potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju- realizacja opinii w pakiecie STANDARD i PREMIUM. Opłata nie wpływa na koszt czesnego.

Ulgi w opłatach czesnego:
Przy zapisie 2 lub więcej dzieci, miesięczne czesne jest obniżone o 150zł na każde dziecko przedszkolne.

NIE CZEKAJ I ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!
ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA

opłata rekrutacyjna – 400zł