» Edukacja mobilna

EDUKACJA MOBILNA

Odkrywanie technologicznego świata – Edukacja Mobilna

Wprowadzamy dzieci w fascynujący świat programowania i robotyki, gdzie mobilna edukacja staje się kluczem do odkrywania nowych możliwości. Dziś dzieci nie tylko czytają i piszą.

One przede wszystkim klikają, bo technologia nie jest im obca.

Dlatego od najmłodszych lat pobudzamy w nich zacięcie do nowych technologii poprzez kodowanie, które kształtuje ich przyszłość w akompaniamencie zabawy i pasji.

Dlaczego kodowanie to must-have dla małych odkrywców?

• Przyszłość w kolorach kodu: Kodowanie staje się sztuką, a dzieci są jak mali artystyczni twórcy, malujący cyfrowe pejzaże za pomocą kodów. To jak magiczny pędzel, który rozwija ich wyobraźnię i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętności jutra: W erze cyfrowej, nasze zajęcia uczą dzieci nie tylko czytać, ale także „czytać” i „pisać” w języku programistycznym. Dzięki temu zdobywają umiejętności, które otwierają przed nimi drzwi do przyszłości pełnej technologicznych cudów.
  • Zabawa w naukę: Łączymy edukację mobilną z magicznym światem opowieści, tworząc unikalne zajęcia, gdzie każda lekcja to inny rozdział w niezwykłej księdze wiedzy. Dzieci uczą się nie tylko z ciekawością, ale także z uśmiechem na twarzy.

Nauka przez historie – Jak kształtujemy przyszłych geniuszy?

Nasze zajęcia to okazja do przeżycia niezapomnianej przygody, w której kodowanie staje się nie tylko nauką, ale również niezwykłym świadectwem dziecięcej wyobraźni. Każdy fragment historii to nowa przygoda w świecie cyfrowych możliwości.

Kreatywne kodowanie – Z czego składają się zajęcia?

Przygoda z Photonem

Photon, nasz cyfrowy towarzysz, wprowadza dzieci w tajniki programowania. Pomaga im w odkrywaniu ukrytych skarbów w krainie logicznych łamigłówek.

Bee-botowy kompan

Nasze zajęcia trochę przypominają taniec, gdzie Bee-boty są partnerami w rytmicznym świecie kodów, ucząc dzieci zwinności i logicznego myślenia.

Artystyczne fundamenty

Dzieci stają się cyfrowymi artystami, tworząc własne projekty. Swoją magiczną galerię, w której każdy maluch jest twórcą niezwykłych dzieł.

Co czeka Twoich milusińskich?

• Nowe możliwości: Połączenie zabawy z nauką programowania i robotyki to jak otwarcie magicznego skarbca możliwości.
  • Przygoda: Twoje dziecko wchodzi na ścieżkę odkrywania nowych umiejętności, gotowe na eksplorację cyfrowego świata.
  • Radość i rozwój: Nasze zajęcia są jak proces twórczy, gdzie każdy maluch staje się autorem własnej historii pełnej kreatywności i wiedzy.