» Wydarzenia » Drzwi Otwarte W Dobrym Przedszkolu!

Drzwi Otwarte w Dobrym Przedszkolu! Zapraszamy na Nieszawską 40 w Bydgoszczy

Rodzicu, sprawdź co mamy do zaoferowania dla Twojego dziecka zanim dokonasz zapisu do Przedszkola!

W programie

Harmonogram Drzwi Otwartych w Dobrym Przedszkolu

Spotkanie z Internistą: „Dzieci na Świeżym Powietrzu”

Czas: 10:30 – 11:00

Zapraszamy na inspirujące spotkanie z doświadczonym internistą, który podzieli się wskazówkami, jak w pełni wykorzystać korzyści płynące z aktywności na świeżym powietrzu.. Będzie to także okazja, aby zrozumieć, jak natura wpływa na zdrowie psychiczne naszych pociech.

Warsztaty Ogrodnicze  dla Rodziców i Dzieci

Miejsce: Ogród Przedszkolny

Czas: 10:30 – 11:30

Dołącz do naszych magicznych warsztatów ogrodniczych  w ogrodzie przedszkolnym, gdzie razem odkryjemy sekrety roślin  rosnących w naszym otoczeniu. Nauczyciele przedszkola oraz lokalni zielarze poprowadzą Was przez proces sadzenia roślin i warzyw . To nie tylko świetna zabawa, ale i nieoceniona wiedza, jak wykorzystać dary natury dla naszego zdrowia.

Doświadczenia Małych Odkrywców

Czas: 12:00 – 13:00

Zapraszamy małych naukowców na ekscytującą podróż w świat nauki poprzez zabawę i eksperymenty. Od wybuchającego wulkanu po tęczę zamkniętą w szklance – to będzie godzina pełna odkryć! Eksperymenty zostaną przeprowadzone w sposób bezpieczny, pod okiem doświadczonych opiekunów, a każde dziecko będzie miało szansę na aktywne uczestnictwo.

Spotkania ze Zwierzętami

Miejsce: Ogród Przedszkolny

Czas: 12:30 – 13:30

Przygotujcie się na niezapomniane spotkania ze zwierzętami! Dzieci będą miały okazję do bezpośredniego kontaktu z bezpiecznymi zwierzętami domowymi, ucząc się jednocześnie, jak o nie dbać i jakie są ich potrzeby. Wspólnie odkryjemy, jak ważna jest empatia i odpowiedzialność za naszych mniejszych przyjaciół.

Zalety Placówek Integracyjnych – Spotkanie z Psychologiem

Czas: 12:00 – 12:45

To wyjątkowa okazja, aby zrozumieć korzyści płynące z edukacji w placówkach integracyjnych. Spotkanie z doświadczonym psychologiem dziecięcym rzuci światło na to, jak środowisko integracyjne wspiera rozwój emocjonalny i społeczny dzieci, promując różnorodność i wzajemny szacunek od najmłodszych lat. Poznaj opinie ekspertów i doświadczenia innych rodziców.

Badania Przesiewowe Pod Kątem Wad Wymowy

Miejsce: Gabinet Logopedy

Czas: 10:30 – 13:30

Na terenie przedszkola, w gabinecie logopedycznym, odbędą się indywidualne konsultacje z logopedą, które mają na celu wczesne wykrywanie potencjalnych wad wymowy u dzieci. To cenna okazja do skorzystania z profesjonalnej porady i ewentualnego ustalenia dalszych kroków w wsparciu rozwoju mowy dziecka.

Drzwi Otwarte Dobre Przedszkole Bydgoszcz

Możesz też sprawdzić naszą ofertę wirtualnie, klikając w przycisk poniżej!